Back to All Events

Women’s Leadership Breakfast_Praha: Role žen při budování úspěšných firem ve stavebnictví

  • Mossaic House 4 Odborů Prague, Hlavní město Praha, 120 00 Czech Republic (map)

Czech Green Building Council ve spolupráci s WPS Prague vás zvou na networkingové snídaně na téma: Ženy v architektuře a stavebnictví. 

Posílení společenské a hodnotové role žen ve stavebnictví je celospolečensky vnímáno jako dlouhodobý problém. Cílem setkání je sdílet zkušeností žen s řízením společností a to z pohledu rodinné firmy, nadnárodní korporace i úspěšného mezinárodního architektonického ateliéru.

PROGRAM: 
Tři ženy z vrcholového managementu Jana Musilová z Liko-S, Naďa Ptáčková ze Skanska Reality a Viktorie Součkováz Bogle Architects, promluví o svých zkušenostech v rámci témat:

  • Role ženy při strategickém vedení a budování úspěšné firmy
  • Výzvy a překážky pro širší uplatnění žen ve stavebnictví a architektuře
  • Osobní příběh cesty za úspěchem – žena v technickém oboru výhoda či nevýhoda?

MLUVČÍ:

  • Jana Musilová, spolumajitelka, místopředsedkyně představenstva firmy LIKO-S

Svoji první firmu založila záhy po revoluci, kde ze 40 zaměstnanců byly až na dvě výjimky samé ženy. Po šesti letech spojila své síly s manželem a začala pracovat ve vedení jejich rodinné stavební firmy LIKO-S, která v minulosti několikrát přišla s novinkami, které změnily odvětví. Ve volné čase se Jana Musilová zajímá o design interiérů.

Ve skandinávské developerské společnosti působí v top managementu již přes deset let. Má zkušenosti napříč celým developerským procesem – kromě oddělení Akvizic a Vývoje projektů několik let úspěšně vedla úsek Marketingu a komunikace, Prodeje a Záručních závazků. Ve volném čase Naďa Ptáčková ráda cestuje, v zimě se věnuje lyžování, v létě turistice a cyklistice.

Studentka Evy Jiřičné, která působila v ateliéru Foster + Partners v Londýně a podílela se například na budově „Metropolitan Warsaw“ v Polsku, Tribunach koňského zavodiště Newbury v UK, Obchodní akademii v Bexley a projektu „Quartermile“ v Edinburghu. Před téměř deseti lety se vrátila do Prahy, konkrétně s kanceláří společnosti Hamiltons, které se staly v roce 2012 Bogle Architects. V poslední době Viktorie spolupracovala na návrhu pro Nákladové nádraží Žižkov, Mezinárodního výzkumného centra ELI Beamlines Laser v Dolních Břežanech, Luxusní residence ve Vokovicích a další.

MODERUJE:

Milota Sidorová, spoluzakladatelka, ředitelka WPS Prague

VSTUPNÉ:

  • 150,- členové, neziskové organizace, organizace státu/krajů/obcí, studenti a akademici
  • 300,- nečlenové

Na seminář se prosím přihlaste nejpozději do 9.5 zde:

http://www.czgbc.org/prehled-akci/akce/219/womens-leadership-breakfast-role-zen-pri-budovani-uspesnych-firem-ve-stavebnictvi

Platba v hotovosti na místě, či fakturou, kterou obdržíte po Vaší registraci. Storno účasti je možné do 48 hodin před akcí, v ostatních případech bude účtováno plné vstupné. Maximální počet účastníků je omezen 20 osobami.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat event managerku:

Moki Topiarzová

E: moki.topiarzova@czgbc.org | M: +420 776 735 977